Mapa strony
Strona główna   ››   Praca   ››   USŁUGI FINANSOWE
USŁUGI FINANSOWE
Negocjator telefoniczny w Dziale Windykacji
Dodano: 13-09-2018
Miejsce pracy
Poznań
Opis stanowiska
  • telefoniczny kontakt z Klientem zadłużonym,
  • negocjowanie warunków spłaty,
  • nadzór nad terminowością spłat.
Wymagania
  • komunikatywność oraz chęć rozwoju umiejętności negocjacyjnych,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i chęć zdobywania nowej wiedzy,
Korzyści
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników pracy,
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy,
  • dodatkowe benefity- do wyboru pakiet sportowy lub opieka medyczna,
  • pracę w systemie zmianowym w godzinach 8.00 - 16.00 i 11.00 - 19.00 plus jedna sobota w miesiącu (możliwość elastycznego układania grafiku),
  • 55 min. przerwy na 8h pracy,
  • doskonalenie Twoich umiejętności poprzez szkolenia i coachingi,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji.
Dodatkowe informacje
  • W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1221c71ffd4c4e34b1b21301de6c94c1
Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska Bertelsmann 2018
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito