Mapa strony
Strona główna   ››   Praca   ››   USŁUGI FINANSOWE
USŁUGI FINANSOWE
Stanowisko:
Specjalista ds. wsparcia klienta niemieckojęzycznego
dodano: 22.08.2018      miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska
  • Wsparcie klienta niemieckojęzycznego w zakresie przetwarzania danych dotyczących należności (obsługa telefoniczna i systemowa)
  • Potwierdzanie sald kont klientów, monitorowanie spłat należności
  • Opracowywanie planów spłaty należności i wdrażanie stosownych rozwiązań w tym zakresie
  • Rozpatrywanie skarg klienta z uwzględnieniem odpowiedniej terminowości
Wymagania
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (B2/ C1 level)
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Doświadczenie w pracy w środowisku SSC/ BPO lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Korzyści
  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze lub na część etatu
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające
  • Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy
  • Pracę w nowopowstałym oddziale międzynarodowej organizacji dla prestiżowego klienta
  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)

Dodatkowe informacje

Jeśli powyższa oferta pracy wzbudziła Pana/Pani zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV, otwierając poniższy link:

Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska Bertelsmann 2018
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito