Mapa strony
Strona główna   ››   Praca   ››   PIONY WSPIERAJĄCE
PIONY WSPIERAJĄCE
Stanowisko:
Specjalista ds. kadr i płac
dodano: 07.03.2017      miejsce pracy: Plewiska
Opis stanowiska
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej
  • Rozliczanie czasu pracy i nieobecności
  • Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków
  • Sporządzanie deklaracji i formularzy związanych z rozliczaniem wynagrodzeń
  • Realizację zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US
  • Wystawianie zaświadczeń, dokumentów kadrowych i ZUS
Wymagania
  • Wykształcenie min. Średnie
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego mile widziana
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów ZUS i prawa podatkowego
  • Biegła znajomości pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość obsługi kadr i płac w programie SAP będzie dodatkowym atutem
Korzyści
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole
  • Wsparcie merytoryczne przełożonego
  • Umowę o pracę oraz możliwość rozwoju w stabilnej i renomowanej firmie
  • Urozmaicony pakiet socjalny

Dodatkowe informacje

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez APLIKUJ

Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito