Mapa strony
Strona główna   ››   Praca   ››   PIONY WSPIERAJĄCE
PIONY WSPIERAJĄCE
Stanowisko:
Asystent ds. Sprzedaży
dodano: 24.02.2016      miejsce pracy: Plewiska
Opis stanowiska
  • Pomoc w przygotowywaniu i prezentacji ofert handlowych
  • Telefoniczny kontakt i umawianie spotkań z klientam
  • Weryfikacja, uzupełnianie i budowanie bazy danych o klientach
  • Udział w realizacji strategii sprzedaży
  • Weryfikacja i uzupełnianie dokumentów sprzedażowych
  • Przygotowywanie danych do analiz i raportów handlowych / sprzedażowych
  • Sporządzanie dokumentacji handlowej
  • Koordynowanie działań związanych z  handlową korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Ciągły monitoring branży
  • Budowania i umacniania relacji z zewnętrznymi i wewnętrznymi Klientami firmy
  • Dbanie o wizerunek firmy
Wymagania
  • Wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Umiejętność budowania relacji z klientem wewnętrznym
    i zewnętrznym
  • Pozytywnego nastawienie do pracy oraz wysokiej motywacji
    i zaangażowania
  • Kreatywność i chęć podejmowania wyzwań / działań
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy i dokładność w działaniu
  • Umiejętności analitycznych / Umiejętność wnikliwej oceny potrzeb klienta
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Biegła znajomość obsługi komputera MS Excel, MS Outlook, MS Power Point
  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe
  • Znajomość angielskiego / w stopniu komunikatywnym
    ( w mowie i piśmie)
  • Znajomość branży logistycznej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość technik sprzedaży będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane
Korzyści
  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w świetnym, doświadczonym zespole
  • Pakiet benefitów
Dodatkowe informacje
Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska Bertelsmann 2018
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito