Mapa strony
Strona główna   ››   Praca   ››   LOGISTYKA
LOGISTYKA
Stanowisko:
Specjalista ds. jakości i analiz
dodano: 26.11.2018      miejsce pracy: Komorniki
Opis stanowiska

Twoja praca polegała będzie na:

  •  Współtworzenie procedur magazynowych
  • Analiza procesów pod kątem usprawnień jakościowych
  • Zarządzanie danymi podstawowymi systemu w wyznaczonym zakresie (rzetelne wprowadzanie danych do systemu, dbałość o ich poprawność)
  • Sporządzanie raportów na potrzeby klienta i przełożonych
  • Bieżące rozpatrywanie reklamacji

Wymagania

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B1
  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Chęć poszukiwania innowacji
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Komunikatywność, chęć uczenia innych
  • Umiejętność organizowania pracy i wyznaczania priorytetów

Korzyści

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, w oparciu o umowę o pracę
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów (m.in.: prywatna opieka zdrowotna, Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony na święta, bezpłatny transport, prezenty urodzinowe i inne)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia
  • długofalowa współpraca i możliwość współtworzenia nowego działu jakości
Dodatkowe informacje

Specjalista ds. jakosci i analizy

Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska Bertelsmann 2018
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito