Mapa strony
Strona główna   ››   Praca   ››   LOGISTYKA
LOGISTYKA
Lider Zespołu
Dodano: 11-04-2019
Miejsce pracy
Żerniki
Opis stanowiska
  • Planowanie, organizowanie i kontrola pracy podległego zespołu pracowników magazynu
  • Odpowiedzialność za realizację planów wysyłkowych i optymalnego poziomu wydajności
  • Zapewnienie ciągłości pracy w wyznaczonym obszarze
  • Aktywne uczestnictwo w działaniach optymalizacyjnych w wyznaczonym obszarze
  • Współpraca z innymi liderami oraz innymi jednostkami organizacyjnymi
Wymagania
  • Znajomość przebiegu procesu logistycznego w magazynie
  • Doświadczenie w pracy w magazynie obsługującym klienta indywidualnego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność posługiwania się skanerem oraz umiejętność obsługi komputera
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Umiejętność organizowania pracy i wyznaczania priorytetów dla zespołu
  • Gotowość do pracy zmianowej
Korzyści
  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatny dojazd pracowniczy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności i zdobycia wiedzy
Dodatkowe informacje

Aplikuj pod linkiem: https://tiny.pl/t7nx4

Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito