Mapa strony
Strona główna   ››   Praca   ››   LOGISTYKA
LOGISTYKA
Analityk Operacji Magazynowych z SAP
Dodano: 08-07-2019
Miejsce pracy
Żerniki k. Poznania
Opis stanowiska

 Będziesz odpowiedzialny za:

·         wsparcie i obsługa w środowisku SAP operacji magazynowych

·         nadzór nad poprawnością danych w systemie zgodnych z dokumentacją
diagnozowanie i rozwiązywanie problemów systemowych

·         utrzymanie, rozbudowa i udoskonalanie modułów SAP

·         nadzór nad przygotowaniem, przeprowadzeniem oraz rozliczeniem inwentaryzacji w SAP

·         dostarczanie do Klienta wymaganych raportów

Wymagania

 Oczekujemy od Ciebie:

·         minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy w magazynie, doświadczenie w centrum dystrybucji będzie mile widziane

·         znajomości systemu SAP w zakresie procesów magazynowych

·         znajomość j. angielskiego na poziomie B2

·         umiejętność rozwiązywania zagadnień systemowych w środowisku SAP

·         umiejętności analityczne i interpersonalne

Korzyści

 W zamian oferujemy:

·         stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

·         Możliwość długofalowej współpracy

·         Jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku

·         Pakiet socjalny (karta sportowa, opieka medyczna, pieniądze na święta, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, prezenty urodzinowe i wiele innych)

·         Długofalową współpracę i możliwości rozwoju oraz udział w szkoleniach

Dodatkowe informacje

 Jesteś zainteresowany/a? Nie czekaj i prześlij swoje CV!

Magdalena.Kurkowska@arvato.pl

Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito