Mapa strony
Strona główna   ››   Praca   ››   LOGISTYKA
LOGISTYKA
Stanowisko:
Pracownik kompletacji i wysyłki towaru
dodano: 29.10.2018      miejsce pracy: Komorniki/Żerniki/Plewiska
Opis stanowiska

Twoje zadania:

wyszukiwanie produktów za pomocą skanera

• układanie towaru na półki

• kompletowanie zamówień

• przygotowanie towaru do wysyłki

kontrola jakości i audyty

Wymagania
Jeśli:
• jesteś gotowy
do pracy w systemie zmianowym

• masz dobrą kondycję fizyczną

• masz motywację do pracy

• jesteś osobą odpowiedzialną

• jesteś zainteresowany rozwojem w obszarze logistyki

Korzyści

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i długofalowe zatrudnienie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w systemie zmianowym (6-14 ;14-22)
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, ubezpieczenie grupowe i inne)
  • Bezpłatny dojazd do pracy
Dodatkowe informacje
Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska Bertelsmann 2018
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito