Mapa strony
Strona główna   ››   Praca   ››   LOGISTYKA
LOGISTYKA
Stanowisko:
Wakacyjne praktyki w Logistyce
dodano: 29.10.2018      miejsce pracy: Plewiska
Opis stanowiska

Czego możesz sie nauczyć:

- jak wyglądają standardy i organizacja pracy w Centrum Dystrybucyjnym
- jak wygląda proces przyjęcia i rozmieszczania towaru w magazynie
- jak wygląda system składania zamówień
- w jaki sposób kompletujemy zamówienia z wykorzystaniem skanera oraz  systemu Put to Light
- jak pakujemy oraz przygotowujemy paczki do wysyłki
- jak wygląda proces kontroli jakości

Wymagania

 Kogo szukamy:

- studentów lub absolwentów (preferowane kierunki związane z logistyką i magazynowaniem lub pokrewne)
- mogących pracować w systemie 2-zmianowym (6-14; 14-22)
- dyspozycyjnych w okresie od czerwca do końca września przez min. 20 dni
- interesujących się tematyką z zakresu logistyki

Korzyści
  • Możliwość odbycia płatnych praktyk w wymiarze min. 20 dni (umowa zlecenie)
  • Bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym z Poznania
  • Możliwość poznania od zaplecza łańcucha logistycznego w branży e-commerce
  • Możliwość dalszej współpracy po okresie praktyk
Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito