Mapa strony
Strona główna   ››   Praca   ››   LOGISTYKA
LOGISTYKA
Stanowisko:
Magazynier - Operator Wózka Widłowego
dodano: 30.10.2018      miejsce pracy: Żerniki
Opis stanowiska

Zadania:

  • transport towaru wózkiem widłowym
  • przyjęcie towaru/ rozładunek /załadunek
  • pracę również w obszarze wysokiego składowania
  • współpraca z innymi obszarami magazynu
  • udział w wyprzedażach i inwentaryzacjach (praca z wykorzystaniem skanera)
  • układanie i segregowanie gotowych paczek

Wymagania

    Wymagania:

  • umiejętność obsługi elektrycznych wózków widłowych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • motywacja do podjęcia stałej pracy w wymiarze pełnego etatu
  • mile widziana znajomość obsługi skanera
Korzyści

 Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • bezpłatny dojazd do pracy
  • stałą pensję, premie oraz możliwość rozwoju
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, pakiet sportowy, bony świąteczne, upominki urodzinowe, prezenty na święta i inne)
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • możliwość długofalowej współpracy
Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska Bertelsmann 2018
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito