Mapa strony
Strona główna   ››   Praca   ››   LOGISTYKA
LOGISTYKA
Stanowisko:
Magazynier - Kierowca z kat. B
dodano: 11.04.2019      miejsce pracy: Swarzędz - Jasin
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie i kompletacja towaru na potrzeby wysyłki (książki serwisowe)
  • Przyjęcie i rozmieszczanie towaru wewnątrz magazynu
  • Transport gotowych książek serwisowych do fabryki do Wrześni i Antoninka (bus do 3,5 tony)
Wymagania
  • Doświadczenie w kierowaniu samochodem i prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
  • Samodzielność, dyspozycyjność i wysokie zaangażowanie
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
Korzyści
  • umowa o pracę
  • długofalowa współpraca
  • bogaty pakiet benefitów
Dodatkowe informacje

Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito