Mapa strony
Strona główna   ››   Praca   ››   CONTACT CENTER
CONTACT CENTER
Stanowisko:
Konsultant ds. obsługi klienta
dodano: 11.01.2019      miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska

Jako Konsultant będziesz odpowiedzialna/y za telefoniczne oraz mailowe wsparcie klientów, odpowiadając na zapytania dotyczące zakupów, reklamacji lub zwrotu produktów znanej internetowej platformy. Twoje zadanie będą także polegać na przetwarzaniu i ochronie danych osobowych zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.

Wymagania

-Dyspozycyjność do odbycia 6-dniowego szkolenia wdrażającego po 8 godzin dziennie  Szkolenie jest pełnopłatne, w ramach umowy o pracę.
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w wybrane weekendy i święta
-Możliwość pracy na 3 zmiany (obsługa klienta odbywa się w godz. 8.00-21.00)
-Komunikatywność i pozytywnego nastawienie
-Umiejętności sprawnej obsługi komputera
-Otwartości na potrzeby klienta
-Odpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz zaangażowanie.

Korzyści
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Możliwość pracy na 0,5  3/4 lub pełen etat
-Elastyczne godziny pracy
-Szansa nabycia cennego doświadczenie w obsłudze klienta
-Praca w przyjaznym środowisku, w dogodnej lokalizacji w centrum Poznania
-Profesjonalne szkolenie wdrażające
-Bony zniżkowe na zakupy w sklepie internetowym
-Młody zespół i świetna atmosfera w pracy
-Upominki urodzinowe, wyjścia integracyjne, game corner oraz udział w wydarzeniach sportowych

Dodatkowe informacje

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj, aplikuj już teraz.

To ogłoszenie o pracę dotyczy firmy Majorel (dawniej Arvato CRM Solutions). Majorel została utworzona 19 lutego 2019 roku z połączenia Arvato CRM Solutions i Saham Group. Odwiedź stronę Majorel [www.majorel.com], aby dowiedzieć się więcej o firmie.

Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito