Mapa strony
Strona główna   ››   Praca   ››   CONTACT CENTER
CONTACT CENTER
Konsultant ds. Wsparcia Technicznego z Językiem Niemieckim
Dodano: 27-11-2018
Miejsce pracy
Szczecin
Opis stanowiska

•             stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

•             50 minut płatnej przerwy w czasie dnia pracy

•             bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowe Lynda.com

•             pracę w międzynarodowym środowisku

•             atrakcyjne wynagrodzenie

•             urozmaicony pakiet socjalny – sport, rozrywka i/lub dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

•             realną możliwość awansu

•             pełen trening przygotowujący do pracy

•             stały kontakt z językami obcymi

Wymagania

•             zaawansowaną znajomość języka angielskiego

•             komunikatywną znajomość języka angielskiego

•             wykształcenie/doświadczenie/zamiłowanie w zakresie informatyki

•             pozytywne nastawienie do pracy

•             mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

Korzyści
Dodatkowe informacje
Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska Bertelsmann 2018
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito