Mapa strony
Strona główna   ››   Praca   ››   CONTACT CENTER
CONTACT CENTER
Project Manager
Dodano: 23-11-2017
Miejsce pracy
Poznań
Opis stanowiska
  • Całościowa odpowiedzialność za realizację projektów (E2E) w ustalonym zakresie, budżecie i czasie
  • Przygotowywanie (w tym zbieranie wymagań biznesowych), planowanie, prowadzenie oraz rozliczanie projektów
  • Zarządzanie, kontrola i raportowanie w obszarze budżetu, harmonogramu oraz zasobów w projektach
  • Inicjowanie oraz prowadzenie projektów wewnętrznych mających na celu realizację strategii CRM
  • Prowadzenie projektów związanych z wdrażaniem nowych klientów
  • Proaktywne podejmowanie działań mających na celu rozwój i optymalizację Obszaru CRM, ścisła współpraca z Dyrektorem Contact Center w tym obszarze
  • Systematyczne badanie trendów na rynku Contact Center w obszarze technologii oraz potencjalnych potrzeb klientów, weryfikacja i analiza branż strategicznych
Wymagania
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami  oraz we wdrażaniu projektów poparte sukcesami (min.2 lata)
  • Wysoka realizacja postawionych celów na poprzednio zajmowanych stanowiskach (referencje mile widziane)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność ciągłego doskonalenia i optymalizacji procesów biznesowych
  • Kreatywność oraz zaangażowanie
  • Wysoki poziom komunikacji i pracy zespołowej
  • Certyfikacja PMP, Prince2, Agile i doświadczenie branżowe (contact center, usługi finansowe, IT itp.) będzie dodatkowym atutem
Korzyści
  • Ciekawe projekty w firmie o bardzo zróżnicowanym zakresie działania
  • Pracę z kreatywnym oraz zaangażowanym zespołem
  • Możliwość rozwoju zawodowego / udział w konferencjach / szkoleniach
  • Dużą samodzielność działania oraz decyzyjność
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Dodatkowe informacje
Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska Bertelsmann 2018
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito