Ważne: Strona http://www.praca.arvato.pl/ wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.
  Mapa strony    
Strona główna   ››   Baza wiedzy
Aktualności
Stażysta w arvato
25-05-2015

Dla osób bez doświadczenia, kończących studia, będzie to znakomita okazja aby spróbować swoich sił w wymarzonym zawodzie. Na tym etapie najczęściej wystarczą motywacja, chęci i zgodny z wybranym stażem kierunek studiów. Kolejnym krokiem jest przebrnięcie przez proces rekrutacyjny. Ale potem jest już z górki :)

Na co warto się nastawić idąc na staż? Na naukę! Tak, wiem, na studiach jest tego sporo, ale to jest zupełnie inny rodzaj nauki – mamy możliwość na żywo uczestniczyć we wszystkich ważnych dla firmy wydarzeniach, poznać od podszewki nasz wymarzony zawód, zmierzyć się z problemami, które na co dzień będą mieć miejsce na danym stanowisku pracy… naprawdę nie wiadomo, kiedy ten czas w pracy nam mija, tyle się dzieje!

Co dalej? Staż daje nam podstawę do ubiegania się o pracę na konkretnym stanowisku, gdzie wymagane jest już jakieś doświadczenie i wiedza. Jeżeli do tego otrzymamy świetną rekomendację od przełożonego, będzie to naprawdę dobry start naszej kariery.

A jak to wygląda w arvato Polska? Przede wszystkim panuje tu przyjacielska atmosfera – od pierwszego dnia pracy wszyscy są ze sobą na „ty”. Stażyści mają okazję poznać różne obszary w jakich funkcjonuje firma, mają dużą swobodę działania, powierzane obowiązki dostosowywane są do poziomu ich wiedzy, zawsze też znajdzie się ktoś chętny do pomocy. Do tego dochodzi elastyczny grafik i możliwość dorobienia np. na wakacje. Czy warto? Przekonajcie się sami, ja tymczasem wracam do pracy.

 

 

Asia, stażystka w dziale HR

 

 

Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito