Ważne: Strona http://www.praca.arvato.pl/ wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.
  Mapa strony    
Strona główna   ››   Baza wiedzy
Baza wiedzy
Techniki Sprzedaży i Poznawanie Potrzeb Konsumenta
30-03-2018
Wszystkie istniejące techniki sprzedaży opierają się na siedmiu niezmiennych filarach. Aby skutecznie sprzedawać należy rozwinąć w sobie zestaw cech niezbędnych nie tylko dla konsultanta, ale też dla każdego pracownika, który chce osiągnąć sukces.
"Niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam…" - krótka rozprawa o bieganiu (w pracy i w życiu)
08-07-2015
Na pewno masz znajomych, którzy: pracują na cały etat, mają małe dziecko lub dzieci, angażują się społecznie, studiują na podyplomówce, uczą się języka obcego, albo nawet dwóch itd. Patrzysz na nich i zastanawiasz się jak to robią? Kiedy znajdują czas? Ty ciągle biegasz z miejsca na miejsce, a i tak nie robisz wszystkiego tego co oni. Minuta goni minutę, a Ty gonisz sam siebie. Mamy dla Ciebie kilka rad!
Wakacje na własną rękę – czyli jak zaoszczędzić na podróżowaniu?!
07-07-2015
Chcecie zwiedzać świat, ale przeglądając oferty biur podróży łapiecie się za głowę i myślicie – Motyla noga! Ale drogo! Następnie porzucacie marzenia o dalekich wojażach i spędzacie urlop w mieście lub na działce? Posłuchajcie kilku rad Marcina Kwiatkowskiego z Działu RR & Marketingu - ogromnego fana dalekich podróży!
Pracując w BPO nie musisz siedzieć za biurkiem!
26-06-2015
Branża BPO często kojarzy się z biurowcem w centrum miasta, całodziennym siedzeniem przed monitorem oraz hektolitrami kawy z automatu. (...) Ale są firmy – takie jak arvato – których profil jest na tyle szeroki, że znajdą nich miejsce także osoby, które szukają pracy w innych obszarach, na przykład w rozwijającej się szybko branży e-commerce i związanej z nią logistyce.
Stażysta w arvato
25-05-2015
Kiedy już podejmiemy decyzję o tym, czym chcielibyśmy się zajmować w przyszłości – warto wybrać się na staż.
Rekrutacja to matma
29-04-2015
Czego szuka Specjalista ds. Rekrutacji?
EQ - inteligencja emocjonalna
16-01-2015
Dowiedz się więcej o inteligencji emocjonalnej
Zarządzanie projektami - co to jest?
14-11-2014
Projekty są często pojawiającym się pojęciem w dzisiejszych organizacjach. Czym tak właściwie są projekty i co znaczy zarządzać projektem?
COLD czy SMART? Oto jest pytanie!
22-08-2013
Osoby związane ze sprzedażą doskonale znają pojęcia cold i smart calling, a odpowiedź na pytanie zadane w tytule artykułu jest dla nich prosta, ponieważ bezpośrednio wpływa na wyniki ich pracy.
Contact Center - co to jest?
10-06-2013
Istnieją różne kategorie contact center w zależności od pełnionych przez nie funkcji i realizowanych działań operacyjnych.
1 | 2  ...  2   |   następna strona
Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito