Ważne: Strona http://www.praca.arvato.pl/ wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.
  Mapa strony    
Strona główna   ››   Poznaj arvato   ››   O FIRMIE   ››   arvato Finance w Krakowie
rozmiar tekstu | A A A |
arvato Finance w Krakowie

Pracuj dla jednej z największych marek na świecie!

Wszystkie ogłoszenia o pracę w sekcji Contact Center dotyczą firmy Majorel (dawniej Arvato CRM Solutions). Majorel została utworzona 19 lutego 2019 roku z połączenia Arvato CRM Solutions i Saham Group. Wejdź na stronę Majorel [www.majorel.com], aby dowiedzieć się więcej o firmie. Wkrótce pojawi się nowa strona firmy Majorel Polska.

Jeśli…                                                                                                                                                                                                                                            

 

…masz doświadczenie w branży finansowej i chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności pracując w zespole z wykwalifikowanymi specjalistami, posiadasz wiedzę z zakresu finansów i odpowiada Ci charakterystyka pracy jednego z naszych Działów, dołącz do naszego zespołu!

…chcesz stawiać swoje pierwsze kroki w branży finansowej, masz przynajmniej roczne doświadczenie w pracy (niekoniecznie związanej z finansami), nie zastanawiaj się!  Zdobądź niezbędną wiedzę, poznaj procesy obsługi Klienta i buduj z nami pozycję firmy - naucz się tego z nami!

…znasz języki obce, interesujesz się branżą finansów i chcesz nawiązywać relację wspierając Klientów z całego świata - pracuj ze wspaniałymi specjalistami z całego świata - wyślij nam swoją aplikację!

…jesteś managerem z kilkuletnim doświadczeniem, perfekcyjnie posługujesz się językiem angielskim, Twoja kariera zawodowa ściśle związana jest z obszarem finansów i obsługi Klienta lub shared services centre, chcesz zarządzać zespołem specjalistów z całego świata, aplikuj!

 


Dla nas najważniejsi są ludzie!

Naszą najważniejszą wartością są ludzie, którzy tworzą team arvato. Wiemy, jak ważne jest, aby pracować w atmosferze wyrozumiałości.
W naszym zespole przestrzegamy prostej zasady, że to, co dobre, zawsze wraca. Tutaj nie będziesz się nudzić - poza wyzwaniami w pracy i ciągłym rozwojem w finansowej obsłudze klienta, znajdziesz czas i miejsce na odpoczynek i dobrą zabawę.

You can also watch this video here: bit.ly/arvato_krakow

Co mamy dla Ciebie?

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pełen pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne)
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • pracę w atrakcyjnej i nowoczesnej lokalizacji, wyposażone kuchnie i chillout roomy
  • wyjazdy i wyjścia integracyjne, konkursy, akcje specjalne

arvato Finance - czym się zajmujemy?


Arvato Finance jest liderem globalnych usług finansowych BPO. Naszą działalność rozpoczęliśmy w Dublinie w 1996 roku, za cel stawiając sobie wspieranie międzynarodowych klientów wchodzących na rynek europejski. Od tego czasu rozwinęliśmy się w firmę światowej sławy, jako dostawca usług finansowych BPO. Posiadamy silną i dobrze zorganizowaną sieć międzynarodowych ośrodków w USA, Brazylii, Indiach, Meksyku, na Filipinach, w Singapurze, Niemczech i Polsce, które utrzymują obowiązujące standardy oraz oferują najlepsze rozwiązania lokalizacyjne dla naszych klientów.

Arvato Finance jest globalnym dostawcą usług finansowych oraz częścią grupy Bertelsmann SE & Co. KGaA działającą, jako spółka zależna arvato AG. Bertelsmann jest znaną na całym świecie grupą medialną skupiającą ponad 500 firm w 58 krajach na całym świecie, zatrudniających ponad 100 000 pracowników.

Nie zapomnij złożyć aplikacji. Wszystkie oferty pracy znajdziesz tutaj:
  

 

Wszystkie ogłoszenia o pracę w sekcji Contact Center dotyczą firmy Majorel (dawniej Arvato CRM Solutions). Majorel została utworzona 19 lutego 2019 roku z połączenia Arvato CRM Solutions i Saham Group. Wejdź na stronę Majorel [www.majorel.com], aby dowiedzieć się więcej o firmie. Wkrótce pojawi się nowa strona firmy Majorel Polska.

 

Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito