Ważne: Strona http://www.praca.arvato.pl/ wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.
  Mapa strony    
Strona główna   ››   Poznaj arvato   ››   O FIRMIE
rozmiar tekstu | A A A |
O FIRMIE

Arvato Polska  jest częścią międzynarodowego koncernu medialnego Bertelsmann Media

Od roku 1994, jako pionier outsourcingu w Polsce, świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie 3 grup rozwiązań:

  • SCM (logistyka kontraktowa, obsługa programów lojalnościowych, e-commerce, healthcare),
  • CRM (wielokanałowa obsługa klientów - call/contact center, back office, telesprzedaż),
  • FS (specjalistyczne usługi finansowe: faktoring, monitoring należności, windykacja, postępowanie sądowe i egzekucyjne, zakup wierzytelności, BPO finansowe, risk management).

Arvato wspiera swoich zarówno polskich, jak i międzynarodowych Klientów na kilku poziomach: po pierwsze dostarcza im kompleksowe usługi wysokiej jakości, po drugie – oferuje zintegrowane i zaawansowane rozwiązania IT bazujące na najnowszych technologiach, a po trzecie – jako strategiczny partner – pomaga im optymalizować ich kluczowe procesy, zwiększając tym samym ich przewagę konkurencyjną na rynku. 

Zatrudniamy ponad 3500 pracowników w 15 lokalizacjach w Polsce. 

Posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 w zakresie przetwarzania i zapewnienia bezpieczeństwa baz danych, druku cyfrowego oraz przygotowania i wysyłki korespondencji masowej w siedzibie głównej w Plewiskach oraz konfekcjonowania i wysyłki towarów handlowych w centrum usługowo-logistycznym w Błoniu.
Dla naszych Klientów jest to gwarancja jakości naszych usług i tym samym – bezpiecznej współpracy.

Jesteśmy liderem rynku w zakresie dystrybucji dla klubów książki, wielojęzycznej obsługi klientów przez telefon oraz prowadzenia programów lojalnościowych dla branży paliwowej.

Wiecej na www.arvato.pl


 

Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito