Ważne: Strona http://www.praca.arvato.pl/ wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.
  Mapa strony    
Strona główna   ››   Aktualności
Aktualności
Nowy Klient Arvato PayPal
09-11-2018

Arvato Polska zaoferuje 100 nowych miejsc pracy w Poznaniu

 

Arvato Polska, lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań outsourcingowych, w związku z pozyskaniem nowego klienta – firmy Pay Pal - planuje zatrudnić w Poznaniu 100 osób ze znajomością języka niemieckiego.

Arvato Polska w związku z dalszym dynamicznym rozwojem w Poznaniu i pozyskaniem nowego klienta Pay Pal – lidera w zakresie płatności elektronicznych – do połowy 2019 roku zwiększy zatrudnienie o około 100 osób.

W chwili obecnej trwa już intensywna kampania rekrutacyjna nowych pracowników. Poszukiwane są osoby ze znajomością języka niemieckiego na poziomie B2 lub B2+, zaangażowanych i sumiennych, chcących zdobyć doświadczenie. Pracodawca oferuje system szkoleń produktowych oraz podnoszenia kwalifikacji, między innymi językowych. W tym celu zostały uruchomione bezpłatne konwersatoria w godzinach pracy. Nowatorski program nauki pozwala na rozwinięcie kompetencji językowych i większą swobodę komunikowania się oraz zdobycie pewności siebie w relacjach biznesowych.

Do zadań nowych pracowników należy pomaganie klientom niemieckojęzycznym w różnych kanałach komunikacji (telefon, e-mail, chat) w zakresie szybkiego i skutecznego rozwiązywania ich problemów technicznych, związanych z logowaniem do systemu, kontami użytkowników oraz płatnościami.

Pracownicy zatrudniani są w oparciu o umowy o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem oraz wieloma benefitami, takimi jak opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta żywieniowa pre-paid, bilety na wydarzenia kulturalne, prezenty urodzinowe, świeże owoce oraz program rozwoju pracowników.

Nowy projekt Arvato został uruchomiony w centrum Poznania, w nowoczesnym i komfortowym biurowcu Maraton mieszczącym się przy ul. Królowej Jadwigi 43 i zajmuje powierzchnię prawie 1000 m2.

 

 

Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito