Ważne: Strona http://www.praca.arvato.pl/ wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.
  Mapa strony    
Strona główna   ››   Aktualności
Aktualności
Career Expo w Krakowie
23-11-2015
Dziś mogliście nas spotkać na Career Expo w Krakowie. Nasi przedstawiciele chętnie opowiadali o pracy w obszarze FS (Financial Services)! To jedno z ostatnich wydarzeń targowych w tym roku.
Film arvato Contact Center w Szczecinie
09-11-2015
Dowiedz się, jak wygląda #PracaNaSerio w Contact Center! W Szczecinie obsługujemy klientów z całego świata w 13 językach obcych: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, rosyjskim, ukraińskim, czeskim, węgierskim, arabskim, holenderskim, słowackim i portugalskim!
Konkurs dyniowy
04-11-2015
Z okazji halloween zorganizowaliśmy konkurs dyniowy. Nasi Współpracownicy przygotowali lampiony, które prezentowały się wspaniale. Ciężko było wybrać, który z nich jest najładniejszy!
Pobiegliśmy w Poland Business Run!
08-09-2015
Niedzielne przedpołudnie pełne było pozytywnych emocji. Siedem drużyn arvato w Poznaniu oraz pięć w Krakowie pobiegło w Poland Business Run, aby wesprzeć działania Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Każdy uczestnik pokonał dystans co najmniej 3 800 metrów, ale siła tkwi w zespołowości – wszystkie nasze drużyny ukończyły zawody i nawet pochmurna pogoda nie pokrzyżowała nam planów. A jak kształtuje się wewnętrzna klasyfikacja arvato?
Akcja Wyprawka dla Pierwszaków
01-09-2015
Jak co roku ważnym momentem w życiu każdego ucznia jest początek nowego roku szkolnego. To także szczególny dzień dla tych, którzy pierwszy raz przekraczają mury szkoły. Kolejny rok postanowiliśmy zorganizować akcję wyprawkową i wesprzeć rodziców Pierwszoroczniaków w kompletowaniu pierwszej wyprawki szkolnej.
Wycieczka rowerowa "Dookoła trzech jezior"
25-08-2015
Sierpień został ogłoszony miesiącem rowerzystów – okazało się, że wśród pracowników są osoby, które od wielu lat przemierzają kilometry na swoich dwukołowcach. Mamy zarówno zwolenników turystycznych wypraw, jak i wyzwań sportowych. Postanowiliśmy więc zorganizować wycieczkę rowerową i ... było po prostu świetnie!
Pracownicy arvato wylosowali 44 bilety na prywatny seans filmowy.
08-07-2015
23 czerwca w godzinach wieczornych odbył się prywatny seans zorganizowany dla pracowników arvato w legendarnym kinie „Pionier 1907” w Szczecinie. Wszystko za sprawą wewnętrznej cyklicznej akcji losowania biletów "arvato Kultura"
Akcja charytatywna endo.pl „Razem możemy więcej”
07-07-2015
„Razem możemy więcej” to akcja charytatywna naszego Klienta – firmy endo.pl, z której całkowity zysk przekazywany jest Fundacji Spełnionych Marzeń. Podopiecznymi Fundacji są dzieci ze schorzeniami nowotworowymi, a wobec tego problemu nie można przejść obojętnie. Każde wsparcie udzielane podczas leczenia dzieciom oraz ich bliskim jest na wagę złota.
III edycja turnieju IT arvato Polska
06-07-2015
Niesamowite emocje towarzyszyły corocznemu turniejowi piłkarskiemu, w którym o tytuł Mistrza ponownie walczyły drużyny IT arvato. Tegoroczne rozgrywki odbyły się w pełnym słońcu i przy wiwacie rozgrzanych do czerwoności trybun.
10-lecie Centrum Dystrybucyjnego arvato w Błoniu
29-06-2015
W piękną, słoneczną sobotę odbył się długo wyczekiwany Piknik Jubileuszowy naszej lokalizacji w Błoniu. Wspólne świętowanie, pełne sportowych atrakcji ukrywających się pod nazwą „Olimpiady na wesoło” miało miejsce na terenie Hotelu Święcice. Podsumujmy krótko – działo się!
poprzednia strona   |   1  ...  5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13  ...  20   |   następna strona
Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito