Ważne: Strona http://www.praca.arvato.pl/ wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.
  Mapa strony    
Strona główna   ››   Aktualności
Aktualności
Dni Kariery AIESEC Kraków
17-03-2016
Dzisiaj, po raz kolejny arvato uczestniczyło w targach "Dni Kariery", które odbywały się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Nasi ambasadorzy chętnie udzielali informacji na temat ‪#‎PracaNaSerio‬‬‬.
Dni Kariery AIESEC Poznań
15-03-2016
Dni Kariery są idealną okazją dla studentów lub absolwentów, którzy rozpoczynają zawodową karierę i chcą się dowiedzieć czegoś więcej o firmach, niż tylko poczytać informacje zawarte na stronach internetowych. Także dzisiaj, w Poznaniu nasi Pracownicy odpowiadali na wszelkie pytania Odwiedzających.
Targi praca.pl w Warszawie
09-03-2016
Tym razem mogliście nas spotkać w Warszawie, gdzie byliśmy obecni na targach pracy praca.pl. Nasi Współpracownicy służyli Wam pomocą w życzliwością. Nie zabrakło także ciekawych ofert pracy w naszym Centrum Dystrybucyjnym w Błoniu.
Dzień Kobiet
08-03-2016
By życie, zarówno to prywatne, jak i zawodowe, było przepełnione pasją. By w życiu dopisywało szczęście. By szczęściu w odpowiedni sposób pomagać. Z okazji Dnia Kobiet, serdeczne życzenia dla wszystkich Pań, które w arvato obdarowaliśmy tulipanami i słodyczami!
Targi Peryskop Szczecin
03-03-2016
Dziś byliśmy obecni na targach pracy Peryskop w Szczecinie. Przybyliśmy z ciekawymi ofertami pracy, a odwiedzającym nas Gościom chętnie odpowiadaliśmy na pytania. Targi pracy to idealna okazja, aby poznać nas bliżej oraz dowiedzieć się więcej o specyfice naszej pracy.
Najpierw kręcilismy kilometry, a teraz je wybiegaliśmy!
16-02-2016
Sport to zdrowie i wiedzą o tym nasi Współpracownicy, którzy podjęli się biegowego wyzwania. 31 uczestników wzięło udział w naszym arvatowym konkursie biegowym – wspólnie przebiegliśmy 3 950 kilometrów i spaliliśmy przy tym 320 275 kalorii!
Walentynki w arvato
14-02-2016
Walentynki w arvato trwały dłużej, gdyż świętowaliśmy je już od piątku, kiedy to na naszych biurkach pojawiły się słodkie upominki. Zasypało nas 5 640 czekoladowych serduszek.
Tłusty Czwartek w arvato
04-02-2016
Dziś - jak co roku - obchodziliśmy Tłusty Czwartek. W tym najsłodszym dniu w roku, zgodnie z tradycją, na naszych biurkach zagościły pyszne pączki.
Szlachetna Paczka
16-12-2015
Święta są szczególnym okresem w życiu każdego z nas. Jest to czas, w którym zasiadamy do stołu wraz z rodziną, spożywamy pyszne dania i obdarowujemy się prezentami. Niestety nie każdy z nas może sobie na nie pozwolić. Także w tym roku postanowiliśmy wziąć udział w Szlachetnej Paczce i sprawić, aby te święta stały się dla kogoś piękniejsze.
Komitet Charytatywny w Krakowie
30-11-2015
W arvato finance w Krakowie prężnie działa komitet charytatywny, którego członkowie regularnie angażują się w piękne inicjatywy.
poprzednia strona   |   1  ...  4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12  ...  20   |   następna strona
Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito