Ważne: Strona http://www.praca.arvato.pl/ wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.
  Mapa strony    
Strona główna   ››   Aktualności
Aktualności
IT Mocny - projekt z pasją!
26-04-2016
Od połowy 2012 roku, w Pionie IT w arvato Polska organizowany jest konkurs - IT Mocny. Wydarzenie to cieszy się ogromnym powodzeniem wśród Pracowników, o czym świadczy stale rosnąca liczba uczestników konkursu. IT Mocny to nie tylko jednorazowy konkurs, to wydarzenie, które przyjęło się w Pionie IT w arvato na stałe. Konkurs mobilizuje do nieustannego działania, pozwala lepiej zrozumieć naszą organizację i dostarcza dawkę zdrowej rywalizacji.
Europejski Dzień Śniadania
25-04-2016
Z okazji Europejskiego Dnia Śniadania, dzisiaj w arvato pyszna bułka dla każdego! Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, dlatego tak ważne jest, aby o nim nie zapominać! Życzymy smacznego!
Międzynarodowy Dzień Ziemi
22-04-2016
Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi, dlatego zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcje na rzecz środowiska naturalnego. W naszym oddziale arvato w Krakowie, poza ‪#‎PracaNaSerio‬‬‬, promujemy ekologię wśród swoich Pracowników. Wszystko eko: soki, owoce, warzywa.
Kultura Losowanie
22-04-2016
W ramach akcji „Kultura Losowanie” zwycięzcy z lokalizacji w Poznaniu, Plewiskch, Żernikch oraz Komornikach wybrali się na spektakl „Hiszpańska Mucha” w teatrze Apollo.
Career Expo w Poznaniu
20-04-2016
Targi pracy to idealne miejsce na znalezienie wymarzonej oferty pracy. Nasi Współpracownicy z Poznania chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania. Czekamy na Was z ofertami pracy i staży.
Kwiat za grat
15-04-2016
Cieszymy się, że arvato Szczecin bierze udział w proekologicznym wydarzeniu Kwiat za Grat. Ta zielona inicjatywa doskonale wpisuje się w filozofię Bertelsmanna „be green”, która na stałe wpisała się w działania arvato Polska. Dziś wymieniamy elektroodpady na sadzonki kwiatów.
Światowy dzień sportu
06-04-2016
Dzisiaj mamy Światowy Dzień Sportu, więc kontynuujemy nasze zeszłoroczne sportowe rywalizacje. Niniejszym ogłaszamy kwiecień miesiącem biegania i chodzenia.
Warsztaty ceramiki
05-04-2016
Z uwagi na multikulturowość arvato w Szczecinie lubimy sięgać do nietuzinkowych pomysłów i zorganizowaliśmy warsztaty ceramiki w pracowni „3 kropka”.
#SzlachetneJajko
23-03-2016
Wspólnie możemy więcej! Jesteśmy dumni, że Współpracownicy arvato pokazali zaangażowanie we wspólny cel. Podczas akcji ‪#‎SzlachetneJajko‬‬‬ udało się nam zebrać mnóstwo produktów (ponad 360 sztuk), które trafiły do jednej z poznańskich rodzin.
Paczka wielkanocna dla dzieci ze Stowarzyszenia "Drzwi Otwarte"
21-03-2016
arvato wzięło udział w zbiórce dedykowanej dzieciom ze Stowarzyszenia "Otwarte Drzwi". Przygotowaliśmy 50 paczek z artykułami plastycznymi oraz ozdobami świątecznymi, które zostały przygotowane w ramach firmowego konkursu. Cieszymy się bardzo z Waszego zaangażowania.
poprzednia strona   |   1  ...  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11  ...  20   |   następna strona
Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito