Ważne: Strona http://www.praca.arvato.pl/ wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.
  Mapa strony    
Strona główna   ››   Aktualności
Aktualności
Poznań Bike Challenge
12-09-2016
11 września po raz trzeci odbyła się w Poznaniu największa impreza kolarska w Polsce – Poznań Bike Challenge. Tak jak w poprzednich latach i tym razem nasza firma reprezentowana była przez drużynę z Plewisk w składzie: Damian Kaźmierczak, Artur Wachowiak i Filip Pacholczyk.
Poznań Business Run
05-09-2016
W niedzielę 4 września mieliśmy okazję uczestniczyć w Poznań Business Run. Arvato reprezentowało 12 drużyn, z których jesteśmy bardzo dumni.
#MeetMyMates - wygraj 1000 zł
15-07-2016
PODZIEL SIĘ HISTORIĄ I WYGRAJ 1000 PLN DLA SIEBIE I SWOICH PRZYJACIÓŁ!
IV Turniej piłki nożnej IT
14-07-2016
Mnóstwo emocji, wspaniała zabawa, ogromne zaangażowanie, a przede wszystkim zdrowa rywalizacja. Po raz kolejny mieliśmy szansę podziwiać naszych piłkarzy w firmowej rywalizacji. IV edycja turnieju okazała się jak dotychczas najliczniejszą. W rywalizacji wzięło udział 85 zawodników grających w 9 drużynach, które z kolei zostały podzielone na dwie grupy: biznesową oraz IT.
Arvato otwarte na województwo łódzkie
01-07-2016
Miło nam poinformować, że w związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz pozyskaniem nowego Klienta z sektora e-commerce firma Arvato podjęła strategiczną decyzję o otwarciu kolejnego centrum dystrybucyjnego, które będzie zlokalizowana w Sosnowcu pod Strykowem (woj. łódzkie).
Coffeestories (Historie przy kawie) – projekt, który ma odmienić wizerunek korporacji.
09-06-2016
W ramach tej inicjatywy ABSL podjęło próbę obalenia stereotypu o pracownikach korporacji. Zachęcamy do zapoznania się z historiami różnych osób, którzy zdecydowali się podzielić swoimi doświadczeniami. Wielu z nich spełnia marzenia, realizuje swoje pasje i co najważniejsze – dobrze się czuje pracując w korporacji.
Rozstrzygnięcie sportowego wyzwania
19-05-2016
I stało się! Mamy zwycięzców w firmowej rywalizacji sportowej w kategorii bieganie. Ewa i Zbyszek z Krakowa pokonali swoich rywali i uplasowali się na pierwszym miejscu, przebiegając tym samym największą liczbę kilometrów.
Kariera na językach UAM
17-05-2016
Dziś mieliście okazję pokazać nam, „jaki macie język”! Podczas Targów Pracy „Kariera na językach UAM nasze Koleżanki chętnie odpowiadały na Wasze pytania, a co najważniejsze przedstawiły Wam nasze oferty pracy!
Wielkie Grillowanie UAM
12-05-2016
U nas majówka się nie kończy! Tak było także tym razem. Podczas Wielkiego Grillowania UAM mogliście wypocząć w naszej strefie chill out. Nie zabrakło pozytywnej energii i mnóstwa wspaniałej zabawy.
Targi Pomorza Zachodniego w Szczecinie
28-04-2016
Dziś mieszkańcy Szczecina i okolic mają okazję odwiedzić nas na Targach Pomorza Zachodniego. Nasi Współpracownicy chętnie opowiadają, na czym polega ich praca oraz udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania. Wspaniała atmosfera, oferty pracy i kolorowe gadżety.
poprzednia strona   |   1  ...  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10  ...  20   |   następna strona
Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito