Ważne: Strona http://www.praca.arvato.pl/ wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.
  Mapa strony    
Strona główna   ››   Aktualności
Aktualności
Szlachetna Paczka
15-12-2017
Podarować komuś święta to prawdziwa radość! 💓 Pracownicy Arvato mocno wspierają akcję Szlachetna Paczka, dlatego w tym roku również zebraliśmy podarunki dla najbardziej potrzebujących 🎁🎁. A wy, lubicie pomagać? ☺️
Słodka niespodzianka
06-12-2017
W Mikołajki każdy z naszych pracowników otrzymał małą słodkość od firmy :)
II edycja Talent Hunters w Szczecinie za nami!
05-12-2017
II edycja programu Talent Hunters w Szczecinie za nami!😃 Świętowaniu nie było końca. Tort, dyplomy i sesja fotograficzna 🍰📜📷. Super 😍! Dziękujemy za udział i ogromne zaangażowanie we wszystkich wydarzeniach organizowanych w ramach TH.
Mikołaj już nas odwiedził
01-12-2017
Święta tuż, tuż! Tak więc każdy z naszych pracowników otrzymał od nas kalendarz adwentowy, aby umilić oczekiwanie na święta i prezenty :)!
Excel Day w Arvato!
30-11-2017
Excel Day za nami! Zorganizowaliśmy warsztaty dla studentów z obsługi Excela! Mamy nadzieję, że otrzymali od nas solidną dawkę wiedzy i przekonali się że Excel nie jest taki straszny :)
Zostaliśmy Partnerem akcji ENDO - "Razem możemy więcej"!
27-11-2017
Zostaliśmy Partnerem akcji ENDO - "Razem możemy więcej"!
Career Expo
21-11-2017
W Poznaniu 21.11.2017 odbyły się kolejne Targi Pracy Career Expo podczas których promowaliśmy pracę przy wielu naszych projektach m.in. w Zalando, a także w naszym dziale IT.
Halloween w Szczecinie!
18-11-2017
W Szczecinie zorganizowaliśmy konkurs na najbardziej przerażające dekoracje hallowenowe! Oto niektóre ze zdjęć, które dostaliśmy od koleżanek i kolegów ze Szczecina.
Giełda Pracy w Szczecinie
15-11-2017
W listopadzie odbyła się także dwudniowa Giełda Pracy w Szczecinie, gdzie spotykaliśmy się z kandydatami chętnymi do pracy w naszym międzynarodowej szczecińskiej lokalizacji. Uniwersytet Szczeciński jako gospodarz zagwarantował nam moc atrakcji w postaci wielu chętnych studentów 
14-11-2017
14 listopada braliśmy udział w Targach Pracy w Centrum Kongresowym Hotelu IOR! Podczas tego eventu promowaliśmy pracę w naszych magazynach i rozmawialiśmy o Modnej Logistyce.
poprzednia strona   |   1  ...  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  ...  20   |   następna strona
Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito