Ważne: Strona http://www.praca.arvato.pl/ wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.
  Mapa strony    
Strona główna   ››   Aktualności
Aktualności
Czego nauczył Cię Tata? Wszystkiego najlepszego w Dniu Ojca!
23-06-2015
Nie ma nic piękniejszego niż wspólne wspomnienia z dzieciństwa – pierwszy krok, nauka jazdy na rowerze, pierwsze samodzielne zawiązanie sznurowadeł! Zapytaliśmy naszych pracowników "Czego nauczył Cię Tata, co pomaga Ci w pracy?"
arvato Summer Party w Krakowie!
22-06-2015
Jeśli pogoda za oknem sprawia, że czujemy się jak w słonecznej Barcelonie, to znaczy, że to idealny czas na Summer Party! Tegoroczna edycja udała się wyśmienicie – były gry, zabawy i oczywiście cieszące się ogromną popularnością potrawy z grilla.
XLPL Ekiden 2015 – przebiegliśmy maraton!
15-06-2015
W słoneczną niedzielę 14.06.2015 r. na starcie zespołowego maratonu stanęło 240 drużyn, a wśród nich liczna grupa reprezentująca arvato Polska! I choć biegacze zmagali się z trasą w pełnym słońcu i niebotycznych temperaturach, wszyscy spisali się na medal. Duma nas rozpiera!
Germaniści patrzą w przyszłość - badanie arvato Polska
08-06-2015
arvato Polska ufundowało grant badawczy, dzięki któremu została przeprowadzona ankieta wśród studentów UAM i WSJO w Poznaniu dotycząca nauki języka niemieckiego.
Dzień Dziecka w arvato Polska!
01-06-2015
Dzień Dziecka należy świętować hucznie i radośnie. Postanowiliśmy więc zaprosić dzieci pracowników do wspólnej zabawy w Centrach Dystrybucyjnych w Żernikach, Plewiskach oraz Błoniu. Tego dnia dzieci przejęły obowiązki swoich rodziców – oczywiście wszystko w ramach fantastycznej zabawy. A jaka jest wiedza dzieci na temat pracy rodziców?
Wszystkiego najpiękniejszego dla mam!
26-05-2015
Dziś obchodzimy święto wszystkich mam. Poznajcie historię Ani, która jako absolwentka filologii germańskiej w 2005 trafiła do naszego zespołu. Od tego czasu wiele się u Ani zmieniło - przede wszystkim została mamą Zosi i Franka.
Rewelacyjny wynik Marcina Ostojskiego!
25-05-2015
17 maja minął pod znakiem mocnego zaciskania kciuków. No i udało się – dzięki pracy, wytrwałości i stalowym nogom Marcina oraz (mamy nadzieję) zaciętemu dopingowi.
Kariera na Językach 2015
20-05-2015
Takiej okazji nie mogliśmy przegapić! Możliwość rozmowy ze studentami oraz absolwentami filologii na temat ścieżek karier oraz oczekiwaniach dotyczących miejsca pracy to dla nas prawdziwa przyjemność. Podczas Targów, które odbyły się na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu królowały (jak sama nazwa wskazuje) języki obce. I co tu dużo mówić – jesteśmy zbudowani.
Prezentacja arvato Polska na Wydziale Neofilologii UAM w Poznaniu
05-05-2015
„Contact Center – prawda czy fałsz?” ten intrygujący tytuł zachęcił studentów oraz przedstawicieli środowiska akademickiego do wysłuchania prelekcji przedstawicieli arvato Polska.
25.04.2015 arvato DOG Day
04-05-2015
Z inicjatywy pracowników arvato Polska, polana pomiędzy Strzeszynkiem a Rusałką w Poznaniu pełna była radości biegającej na czterech łapach.
poprzednia strona   |   1  ...  6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14  ...  20   |   następna strona
Podmiot odpowiedzialny za treści - Arvato Polska 2019
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito